Program do podpisów elektronicznych

Nasze oprogramowanie oferujące kwalifikowany podpis elektroniczny nie tylko podpisuje dokumenty, lecz również umożliwia przedstawianie propozycji i wycen oraz zawieranie umów, dzięki któremu szybciej zwiększysz swoją sprzedaż.

Dlaczego PandaDoc

W jaki sposób nasz kwalifikowany podpis elektroniczny może Ci pomóc?

Bezpieczne i prawnie wiążące podpisy

Nasza wbudowana technologia oprogramowania do podpisów elektronicznych jest prawnie wiążąca i w pełni zgodna z ESIGN i UETA. Poważnie podchodzimy do norm bezpieczeństwa i do każdego podpisywanego dokumentu dołączamy certyfikat elektroniczny. Zadbaj o dodatkowe zabezpieczenie za pomocą chronionych dokumentów PDF i kodów dostępu.

Bezpieczne i prawnie wiążące podpisy

Niższe koszty oprogramowania

Jeśli połączysz program do tworzenia ofert, oprogramowanie do podpisów online i funkcjonalność CPQ, nie tylko zaoszczędzisz sporo pieniędzy, lecz również zwiększysz skuteczność pracy z dokumentami. Korzystając z naszych integracji, możesz nawet nadać większą wartość swojemu oprogramowaniu CRM (w tym Salesforce, Microsoft Dynamics itp).

Niższe koszty oprogramowania

Szybkie tworzenie dokumentów elektronicznych

W przeciwieństwie do plików PDF, nasze szablony i biblioteka treści umożliwiają użytkownikom tworzenie propozycji, wycen i kontraktów, na których widnieje kwalifikowany podpis elektroniczny, w o połowę krótszym czasie. Nasz rozbudowany edytor online umożliwia przeciąganie i upuszczanie grafik, filmów i innych materiałów marketingowych bezpośrednio do dokumentów w ciągu kilku sekund.

Szybkie tworzenie dokumentów elektronicznych

Kwalifikowany podpis elektroniczny na dokumentach

Nawet jeśli wysyłasz i podpisujesz tylko kilka propozycji i wycen w roku, nasz najbardziej podstawowy plan oprogramowania okaże Ci się najbardziej opłacalny. Otrzymasz oprogramowanie wyceniające, funkcję tabeli cenowych , płatności i podpisywania zamówień oraz nasze popularne narzędzie analityczne. To więcej niż mogą dać Ci inne narzędzia oferujące kwalifikowany podpis elektroniczny, takie jak DocuSign, RightSignature czy HelloSign.

Kwalifikowany podpis elektroniczny na dokumentach

Statystyki naszych klientów

Sukces, którego możesz się spodziewać, korzystając z oprogramowania z podpisem elektronicznym PandaDoc

increase in completed docs
per month
87%
decrease in document
creation time
50%
increase in close rate
36%

Twój CRM + PandaDoc = silne połączenie

PandaDoc to więcej niż kwalifikowany podpis elektroniczny. Czy jest coś lepszego niż podpis na umowie? Oczywiście, otrzymywanie wynagrodzenia. Dzięki naszej integracji płatniczej PandaDoc Twoi klienci nie tylko mogą podpisywać propozycje, wyceny i kontrakty, lecz również płacić Ci od razu po złożeniu podpisu, co znacząco przełoży się na zwiększenie Twoich dochodów.

Twój CRM + PandaDoc = silne połączenieTwój CRM + PandaDoc = silne połączenie
Twój CRM + PandaDoc = silne połączenieTwój CRM + PandaDoc = silne połączenie

Kwalifikowany podpis elektroniczny to korzyść dla każdego działu

Oprogramowanie do podpisów elektronicznych sprawdza się w całej firmie

Kwalifikowany podpis elektroniczny to korzyść dla każdego działu

Dział sprzedaży

Oprogramowanie do podpisów elektronicznych jest szybkie, bezpieczne i proste w użyciu. Kwalifikowany podpis elektroniczny nie tylko wygląda profesjonalnie, lecz może też szybko zwiększyć liczbę zawieranych umów.

Dział HR

Organizacje rozwijające się uwielbiają oprogramowanie do składania podpisów elektronicznych, ponieważ pomaga im ono szybciej angażować nowych pracowników. Dzięki podpisom na istotnych dokumentach i śledzeniu ich do samego końca zespół HR jest w stanie zgodność informacji.

Dział prawny

Pozyskiwanie podpisów na skomplikowanych umowach prawnych staje się prostsze, gdy odbiorca może składać kwalifikowany podpis elektroniczny za pomocą naszego oprogramowania do zarządzania umowami. Możesz załadować umowę lub stworzyć własną od zera, dołączyć blok podpisu i wysłać ją. Łatwiej niż w tradycyjny sposób.

Wciąż masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Czy podpisy elektroniczne PandaDoc eSignatures są zgodne z prawem i bezpieczne?

Tak, wszystkie podpisy elektroniczne PandaDoc są zgodne z ustawą UETA i ESIGN. Nasze kwalifikowane podpisy elektroniczne są akceptowane w 42 krajach. Zabezpieczamy je wraz z danymi za pomocą szyfrowania 256-bitowego. Twoje dokumenty są wysyłane przy użyciu bezpiecznie zaszyfrowanych linków, a żadne dane nie są ujawniane stronom trzecim.

Jakie rodzaje podpisów elektronicznych mogą być używane przeze mnie i moich odbiorców?

Dzięki PandaDoc wpiszesz, załadujesz lub narysujesz swój kwalifikowany podpis elektroniczny. Możesz nawet w pełni spersonalizować go w ustawieniach konta PandaDoc. Utwórz swój własny podpis cyfrowy lub ogranicz rodzaj podpisów swojego dokumentu dla odbiorców.

Gdzie moi klienci mogą podpisać dokument?

Ogólnie mówiąc, wszędzie tam, gdzie mają połączenie z Internetem. Przesyłane dokumenty znajdują się w chmurze, co oznacza, że można je podpisywać z poziomu komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego (Android i iOS). Dzięki temu nawet najbardziej zapracowani biznesmeni mogą swobodnie podpisywać dokumenty w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Możesz też składać podpisy osobiście, korzystając z funkcji podpisu elektronicznego.

Czy mogę stworzyć prośbę o podpis?

Oczywiście! Prośby o podpis to doskonały sposób na to, aby odbiorcy podpisywali dokument przed lub po innych odbiorcach lub nawet Tobie. Świetnie sprawdza się to w przypadku dwóch lub więcej odbiorców. Po utworzeniu prośby o podpis, odbiorca otrzyma informujący go e-mail. Gdy prośba zostanie zrealizowana, każda osoba otrzyma informację o tym, że dokument jest już podpisany.

Skąd mogę wiedzieć, że mój dokument został do kogoś przesłany?

Poinformujemy Cię o tym. Przy włączonej funkcji przekazywania dokumentu możesz zezwolić odbiorcy dokumentu na przekazywanie go do innej osoby po podpisaniu go. Co więcej, wyślemy Ci powiadomienie, gdy tylko to nastąpi, a nawet poinformujemy Cię, do kogo dokument został wysłany.