Twórz i zawieraj oferty

Nasz program do tworzenia ofert pozwoli Ci ulepszyć pracę zespołu sprzedaży. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, aby łatwiej, szybciej i bezpieczniej tworzyć oferty, zwiększając liczbę transakcji.

Dlaczego PandaDoc

W jaki sposób nasz program do tworzenia ofert i wystawiania faktur może Ci pomóc?

Krótszy czas tworzenia oferty

Szablony ofert wielokrotnego użytku i biblioteka personalizowanych treści wypełniona gotowymi do użycia i wstępnie zatwierdzonymi treściami skraca czas tworzenia ofert do 65%. Możesz wysyłać wiele dokumentów sprzedaży przy użyciu tylko jednego szablonu (dostarczymy Ci tyle szablonów, ile potrzebujesz).

Krótszy czas tworzenia oferty

Wyróżnienie na tle konkurencji

Wyróżnij się na tle konkurencji dzięki stylom, motywom i niestandardowym CSS, jakie oferuje nasz program do tworzenia ofert i faktur. Twórz kolorowe, profesjonalne i odzwierciedlające Twoją markę oferty, które wygrywają za każdym razem. Dodawaj do nich filmy i obrazy, które bezpośrednio przemawiają do Twojej grupy docelowej.

Wyróżnienie na tle konkurencji

Wbudowana technologia podpisu elektronicznego

Nie musisz kupować oddzielnego programu, dzięki któremu stworzysz kwalifikowany podpis elektroniczny. Nasz wszechstronny program obejmuje prawnie wiążącą technologię podpisu elektronicznego, zgodnego z UETA i ESIGN. Twoi klienci mogą podpisywać oferty w ciągu kilku sekund z poziomu komputera stacjonarnego, aplikacji mobilnej lub nawet osobiście.

Wbudowana technologia podpisu elektronicznego

Konkurencyjna wycena

Nasz program do tworzenia ofert i wystawiania faktur oferuje niestandardowe tabele wycen z opcjonalnymi elementami i edytowalnymi ilościami, dzięki którym potencjalni klienci mogą wybrać cenę najlepiej odpowiadającą ich budżetowi. Wyeliminuj błędy wyceny, obliczając podatki, zniżki i marże zysku za pomocą naszego programu do wyceny.

Konkurencyjna wycena

Krótszy cykl sprzedaży

Minęły już dni nieustannego zaglądania do skrzynki odbiorczej. Nasz program do tworzenia ofert pozwoli Ci zredukować czas negocjcacji poprzez opcję komentowania w dokumentach i otrzymywanie powiadomień w czasie rzeczywistym, gdy tylko ktoś otworzy, przejrzy lub uzupełni Twoją ofertę sprzedaży.

Krótszy cykl sprzedaży

Statystyki naszych klientów

Sukces, którego możesz się spodziewać, korzystając z naszego programu do tworzenia ofert

increase in completed docs
per month
87%
decrease in document
creation time
50%
increase in close rate
36%

Twój CRM + PandaDoc = silne połączenie

Integrujemy się z wieloma systemami CRM, takimi jak HubSpot, Salesforce i Microsoft, eliminując potrzebę kopiowania i wklejania informacji o produktach z jednego narzędzia do drugiego. Zaoszczędź dużo czasu podczas tworzenia, wysyłania, śledzenia i elektronicznego podpisywania ofert w swoim CRM. Dzięki naszej integracji API i Zapier możesz też zwiększyć produktywność i jeszcze lepiej przekształcić swoje procesy realizacji ofert.

Twój CRM + PandaDoc = silne połączenieTwój CRM + PandaDoc = silne połączenie
Twój CRM + PandaDoc = silne połączenieTwój CRM + PandaDoc = silne połączenie

PandaDoc to korzyści dla każdego członka zespołu

Zadbaj o równowagę sprzedaży i marketingu zgodnie z potrzebami rynku

PandaDoc to korzyści dla każdego członka zespołu

Liderzy sprzedaży

Śledź metryki wydajności i identyfikuj najtrudniejsze elementy procesu sprzedaży dzięki naszej niezawodnej funkcji raportowania. Przyjrzyj się, jak Twoje oferty wpływają na Twoją firmę, aby wdrażać ulepszenia w ramach procesu sprzedaży.

Przedstawiciele handlowi

Na pewno masz wystarczająco dużo zmartwień, a korzystanie z dodatkowego narzędzia do realizacji zadań administracyjnych jest ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę. Twój program do tworzenia ofert może integrować się z Twoim CRM, zdecydowanie przyspieszając Twoją pracę.

Menedżerzy ds. marketingu

Standardizing content and collateral the sales team sends to potential clients is beyond difficult. Moreover, where do you store it so sales can find it? Sales enablement is a breeze with standardized templates, an easy to organize content library and create a feedback loop with content usage reporting built-into our software.

Sales operations

Standaryzacja treści i dokumentów dodatkowych wysyłanych przez zespół sprzedaży do potencjalnych klientów jest bardzo trudna. Co więcej, gdzie je przechowywać, aby dział sprzedaży mógł je znaleźć? Standardowe szablony zdecydowanie ułatwiają sprzedaż, podobnie jak zorganizowana biblioteka treści i możliwości pozyskiwania opinii zwrotnych za pomocą narzędzia raportującego korzystanie z treści wbudowanego w nasz program do tworzenia ofert.

Wciąż masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

W jaki sposób PandaDoc pomaga mierzyć wydajność?

Pomoże Ci w tym nasz solidny kokpit! Po zalogowaniu zobaczysz, na którym etapie znajduje się każdy dokument oraz przychody związane z nim. Przedstawimy Ci nawet dane zespołu, takie jak liczba dokumentów wysyłanych przez każdego członka. Co więcej, nasze szczegółowe raporty treści pokażą Ci, jak często używane są Twoje treści.

Gdzie mogę komunikować się z odbiorcą mojego dokumentu?

Nasza funkcja komentowania dokumentu pozwoli Ci zrezygnować w wysyłania e-maili. Po prostu kliknij na dokument, a następnie wybierz Aktywność w menu nawigacji po przyciśnięciu prawego przycisku myszy, aby dodać komentarz. Twój komentarz może być publiczny lub prywatny!

Czy mogę przechowywać treści marketingowe i inne pomocnicze dokumenty sprzedażowe w PandaDoc?

Oczywiście! Stworzyliśmy PandaDoc, aby ułatwić zespołowi marketingowemu dzielenie się dodatkowymi dokumentami z zespołem sprzedaży. Dostosuj swoją bibliotekę treści za pomocą grafik, nagrań, referencji, studiów przypadków klientów i wielu innych opcji. Możesz też zorganizować wszystko przy użyciu folderów, a dział sprzedaży może z łatwością wyszukać dowolny element.

Jakie pakiety wyceny oferujecie?

Nasze wielowarstwowe oferty wyceny odpowiadają firmą dowolnej wielkości. Nasze plany indywidualne to świetny wybór dla zespołu pojedynczego lub podwójnego, podczas gdy plan biznesowy lub korporacyjny świetnie sprawdzi się w zespole +3.

Jak mogę zwiększyć skuteczność dzięki PandaDoc?

Najlepsze jest to, że nie musisz używać plików PDF, dokumentów Microsoft Word, drukarek, faksów, skanerów czy papieru. Wszystkie oferty dzięki PandaDoc stają się cyfrowe. Nasz program do tworzenia ofert jest rozwiązaniem internetowym, co oznacza, że możesz tworzyć, wysyłać i podpisywać oferty, mając jedynie połączenie z Internetem – bez względu na to, czy jesteś w biurze, w podróży czy w domu.

Czy muszę zapłacić za skorzystanie z wersji próbnej?

Nie! Jeśli chcesz skorzystać w swojej firmie z PandaDoc, po prostu zarejestruj się tutaj. Oferujemy Ci całkowicie bezpłatną 14-dniową wersję próbną. Nie musisz podawać danych swojej karty płatniczej.